ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA TRUTNOV
knihovna ZUŠ   hudební obor   taneční obor                                          liter.-dramat. obor  výtvarný obor  pro učitele

Základní umělecká škola Trutnov - učitelé

HUDEBNÍ OBOR

Iveta Aman, DiS.
Zpěv
Lukáš Červený
Hra na housle, orchestr (zástup za MD), korepetice
Miroslav Dewat
Hra na bicí nástroje, hra na keyboard
Eva Donátová
Hra na housle
Jakub Dřevecký
Hra na bicí nástroje (zástup za MD)
Mgr. Michaela Fiedlerová
Orchestr Musica Candida (MD)
MgA. Vít Havlíček Ph.D.
Hra na klavír
Michal Horáček dipl.um.
Zpěv, komorní sbor
Bc. Štěpánka Hrubecká
Hra na keyboard, hra na klavír, korepetice
Jana Hylská
Hra na housle, hra na violu, Komorní smyčcový soubor
Mgr. Irena Janigová
Hra na flétnu, hudební přípravka, hudební dílna
Mgr. Lenka Jiranová
Hra na zobcovou flétnu, ZHOR, PoLenka
Magdalena Josífková, DiS
Hra na flétnu
Jana Kaplanová
Hra na bicí nástroje, hra na keyboard (MD)
Bc. Václav Kárník
Hra na tenor, hra na baryton, hra na pozoun, hra na tubu, hra na zobcovou flétnu, dechový orchestr
Tomáš Katschner, DiS.
Hra na basovou kytaru, Myband
Mgr. Tomáš Korbel
Hra na klavír, korepetice
Josef Krečmer, DiS.
Hra na violoncello
Hana Kundrtová
Zpěv, sborový zpěv
Martin Lička
Hra na kytaru, Asinus Musicus
Mgr. Jana Madževská
Hudební nauka, hudební dílna (ZÁSTUPCE ŘEDITELE ŠKOLY)
Jitka Alexa (Ocetníková)
Hra na klavír, hra na keyboard
MgA. Jaroslav Rejdák
Hra na zobcovou flétnu, hra na trubku, hra na lesní roh
Martin Stejskal, DiS.
Hra na kytaru, soubor „Deset rukou“
Bc. Yanka Stránská
Zpěv, komorní sbor
Drahomíra Tvrdíková, dipl.um.
Hra na housle, hra na violu, soubor Zhor
Tomáš Valtera, DiS.
Hra na zobcovou flétnu, hra na klarinet, hra na saxofon
Mgr. Jan Vídeňský
Hra na keyboard, hra na klavír, hra na akordeon
Mgr. Lucie Viesnerová, DiS. (VEDOUCÍ HUDEBNÍHO OBORU)
Hra na klavír, korepetice
Mgr. Vladimír Vihan
korepetice
Barbora Vránová, DiS.
Hra na housle (MD)

VÝTVARNÝ OBOR

Mgr. Jaroslav Dvorský
Mgr. Jan Erben
Mgr. Julie Gaislerová
počítačová grafika
Petr Gondek
počítačová grafika
Mgr. Pavla Hodasová (MD)
Mgr. Zdislava Holomíčková
Mgr. Dita Prouzová

TANEČNÍ OBOR

Mgr. Blanka Matysková (ŘEDITELKA ŠKOLY)
Jana Michaličková
Bc. Kateřina Talavašková, DiS (VEDOUCÍ NEHUDEBNÍCH OBORŮ)

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

Mgr. Kateřina Faltová (MD)
Alena Rodrová
MgA. Šárka Ziková